Login / singn upSign up / Log in Get premiumTry Premium
Sitemizi kullanarak, bizim sayfamızı okuduğunuzu ve anladığınızı kabul etmiş olursunuz. Çerez Politikası. KABUL ET

Photo editor, animation and design.

Welcome to Pixlr, the No 1 in photo editing and design tools. Edit photos and create stunning designs right in your browser, on your phone or desktop for free. Start from an empty canvas, a photo, a video or select one of our professionally crafted templates.

Fotoğraf düzenleyiciler hakkında daha fazla bilgi
 

Tasarım Şablonları

En iyi tasarım hileleri? Şablonlar! Çarpıcı YouTube küçük resimleri, Instagram hikayesi, Facebook gönderileri ve daha fazlasını oluşturmak için en yeni sosyal medya şablonlarını kullanın. Profesyonelce hazırlanmış bir PowerPoint, özgeçmiş, broşür, kartvizit, haber bülteni veya düğün davetiyesi şablonuyla tasarlamaya başlayın.

Şablonları keşfedin

Animations

Animate any design in just a few clicks with Pixlr. Use professional-looking animation presets or get into the gritty timeline details and capture your audience in way that simple images just can't.

Arkaplanı kaldırın

Fotoğraflarınızdaki arka planları kolaylıkla silin! Tek bir tıklamayla anında AI destekli arka plan kaldırma! Çok hızlı, çok kolay. Artık portrelerden, özçekimlerden, profil resimlerinden ve daha fazlasından arka planları birkaç saniye içinde kaldırabilirsiniz.

Arka Planı Kaldır
remove bg background remover

Resim kolajı oluşturucu

Fotoğrafları anında birleştirmeniz mi gerekiyor? Yerleşik önceden hazırlanmış kolaj şablonlarımızla çevrimiçi olarak ücretsiz fotoğraf kolajları oluşturun. Sadece bir taslak seçin, görüntüleri yükleyin ve düzenlemeye başlayın.

Kolaj Şablonları
template collage maker

Filtreler & Efektler

Fotoğraflarınızın havasını güzelleştirmek mi istiyorsunuz? Görsellerinizde istediğiniz fotoğraf efektlerini arşivlemek için doğru fotoğraf filtreleriyle işleri anında renklendirin. Çok yönlü fotoğraf filtreleri ve efektleriyle birleştirilmiş biraz yaratıcılıkla, bir tıklamayla sanatsal görüntüler oluşturmak çok kolay.

photo effects filters
free design photo editing tool

Try Premium for FREE

Create unique masterpieces with Premium access! Push your creative boundaries and explore Pixlr’s easy-to-use tools, templates, elements and fonts today.

Start my free TRIAL